Blog
 

Naše očistná cesta do ášramu Luv Kush

Letos jsme se na základě pozvání od našeho himalájského mistra vydali do posvátného chrámu (ášramu) Luv Kush v Indii, kde jsme se setkali s jeho (a nyní již i naším) guruem Karauli Sarkarem. Smyslem cesty bylo završení jedenáct let trvající každodenní praxe Kriya Yogy, dočištění a pozvednutí do praxe Shiva Tantra.

Navštivte naši venkovní vzorkovnu s dekoracemi do exteriéru

Chcete si ozvláštnit zahradu, ale potřebujete nejprve vidět, jak vámi vybrané dekorace budou v exteriéru skutečně vypadat? Právě pro vás je určena naše venkovní vzorkovna v Zákupech u České Lípy, kde se můžete projít klidnými a tichými zahradami a prohlédnout si sochy, sošky, doplňky i teakový nábytek a vybrat si přesně takový dekor, jaký se bude ve vaší zahradě nejlépe vyjímat.

Hinduistické sošky z Bali a jejich význam

Lákají vás exotické dálky a chcete si přenést alespoň trochu východoasijského kouzla k sobě domů? K velice oblíbené variantě ozvláštnění tuzemského interiéru patří vkusné doplňky a sošky božstev z kovu či dřeva. ⬅️

V dnešním článku se zaměříme na to, co sošky v našem e-shopu reprezentují a jaký je jejich význam pro indonéská společenství.