FAQ
 

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Připravili jsme pro vás nejčastěji kladené dotazy ohledně našich výrobků. Pokud mezi nimi odpověď na vaši otázku nenajdete, neváhejte nám napsat. Chceme, abyste si naše výrobky užili se vším všudy!

 1. Odkud vaše výrobky pocházejí?
  • Naše výrobky pochází z Indonésie, ze souostroví Velké Sundy, kam často jezdíme.
 2. Jakým způsobem je vybíráte?
  • Vybíráme je tak, aby vycházely z hinduistické indonéské tradice a aby přinášely co nejvíce pozitivní energie. A samozřejmě také podle designu, způsobu zpracování a kvality.
 3. Co znamená Putu?
  • Je to naše oblíbené, tradiční indonéské jméno, které v sobě krásně mísí energii a krásu indonéské kultury.
 4. Jsou výrobky bezpečné a nezávadné?
  • Ano, jedná se o přírodní, tradiční výrobky a jednotlivé doplňky tak neobsahují žádné škodlivé chemikálie.
 5. Jak poznám, co se mi do domu hodí?
  • Obyvatelé Indonésie se obklopují málo věcmi, ale když už si něco pořídí, musí se jim to líbit a dělat jim radost. Interiérový poradce je sice fajn, ale mezi našimi výrobky vybírejte hlavně srdcem.
 6. Jsou výrobky trvanlivé, i když jsou ručně dělané?
  • Ano, jednotlivé doplňky a nábytek jsou vyráběny buď z lávy a z kamene, nebo z exotických dřev, tedy z velice pevných materiálů. Kromě toho indonéská tradice je natolik dlouhá, že technika výroby a správných postupů je lety prověřená.
 7. Líbí se mi sochy, ale východním náboženstvím nerozumím, kterou sochu mám univerzálně zvolit?
  • Každá soška symbolizuje něco trochu jiného, Budha je dokonale osvícenou osobností, se kterou si budete užívat moudrosti a klidu s Ganéšou zase věrnost, inteligenci, sílu a vyrovnanost... Vybírejte očima a hlavně šestým smyslem - soška si totiž rychleji vybere vás, než vy ji.