Powered by Smartsupp Tibetské modlitební praporky | e-shop Putu.cz

Originale aus Bali und Indonesien

Alle auf Lager

Manuelle Produktion

Handgefertigt in Indonesien

Produkt

Souprava Tibetské modlitební praporky

Souprava Tibetské modlitební praporky

Celá souprava obsahuje pět dílčích souprav praporků, vždy o straně 14 cm navázaných do délky 1,5 metru.

Produkt-CodeTRT056C

Verfügbarkeit vorrätig

Gewicht 0.1 Kg

Länge 150cm

728 Kč 767 Kč

602 Kč ohne MwSt.

Die einzelnen Produkte können sich voneinander unterscheiden. Fordern Sie per E-Mail Fotos der einzelnen Produkte an, die wir auf Lager haben, und wählen Sie genau das aus, was Ihnen am besten gefällt.

  • Celou soupravu, jak velí tradice, tvoří pět dílčích souprav navázaných vlajek. Každá z dílčích souprav počíná jinou barvou, protože reprezentují 5 elementů (modrá prostor, bílá vzduch a vítr, červená oheň, zelená vodu a žlutá element země . Tyto vlaječky jsou tradičně vyvěšovány aby podporovaly mír, soucítění, sílu a moudrost. Jsou na nich mantry a motlitby a tibeťané věří, že vítr tak roznese dobro a soucítění do prostoru. Vítr, který kolem vlajek proudí je současně čištěn a posvěcen. Motlitby a mantry, tak jak vlivem povětrnostních podmínek z praporků postupně mizí, se stávají trvalou součástí vesmíru. S vlajkami by se mělo zacházet s úctou, neměly by se pokládat na zem a staré vlajky by se měly spálit.

  • Weitere Informationen

    Celou soupravu, jak velí tradice, tvoří pět dílčích souprav navázaných vlajek. Každá z dílčích souprav počíná jinou barvou, protože reprezentují 5 elementů (modrá prostor, bílá vzduch a vítr, červená oheň, zelená vodu a žlutá element země . Tyto vlaječky jsou tradičně vyvěšovány aby podporovaly mír, soucítění, sílu a moudrost. Jsou na nich mantry a motlitby a tibeťané věří, že vítr tak roznese dobro a soucítění do prostoru. Vítr, který kolem vlajek proudí je současně čištěn a posvěcen. Motlitby a mantry, tak jak vlivem povětrnostních podmínek z praporků postupně mizí, se stávají trvalou součástí vesmíru. S vlajkami by se mělo zacházet s úctou, neměly by se pokládat na zem a staré vlajky by se měly spálit.

Das könnte Sie interessieren

Budhistický zvon Ghanta
Dordže Dorje Vajra
benefits

Originale aus Bali und Indonesien

Füllen Sie Ihr Zuhause mit unverwechselbarer indonesischer Kultur. Alle Produkte werden ehrlich und mit größtem Respekt für die Natur aus lokalen Materialien hergestellt.

benefits

Alle auf Lager

Wir haben die Produkte, die Sie in unserem E-Shop sehen, auf Lager, so dass wir eine schnelle Lieferung garantieren können. Jedes Stück ist ein komplettes Original, daher senden wir Ihnen immer Fotos der einzelnen Produkte, die auf Lager sind.

benefits

Manuelle Produktion

Alle Produkte werden von Einheimischen auf Bali und anderen indonesischen Inseln aus rein natürlichen Materialien handgefertigt.